Łodź

Politechnika Łódzka

Jedna z najlepszych uczelni technicznych w kraju to nasz główny partner merytoryczny. Nasza współpraca obejmuje program mentoringowy, prowadzenie przez naszych pracowników wykładów eksperckich i testów sprawdzających praktyczną wiedzę studentów z kierunków IT. Analizujemy także możliwości rozszerzenia współpracy o wspólny projekt naukowo-badawczy.

Politechnika Łódzka

Uniwersytet Łódzki

Doskonałe źródło perfekcyjnie przygotowanych kadr związanych z IT, zarządzaniem projektami, zasobami ludzkimi i marketingiem. Dzięki programowi praktyk i staży zapewniamy studentom ułatwiony start do kariery w sektorze e-commerce.

Uniwersytet Łódzki

Akademia Sztuk Pięknych

Większość naszych pracowników to absolwenci łódzkich uczelni. Ponieważ posiadamy własne studio graficzne, to z przyjemnością witamy na pokładzie również studentów kierunków artystycznych.

Akademia Sztuk Pięknych

Klaster ICT

Należymy do ICT Klaster Polska Centralna, który zapewnia wymianę wiedzy na styku biznesu, uczelni wyższych oraz instytucji samorządowych. Wspólnie lobbujemy o wdrażanie innowacyjnych rozwiązań IT na stopniu krajowym i samorządowym. Dbamy także o to, by programy kształcenia zawierały wiedzę niezbędną na rynku pracy.

Klaster ICT

Ulica Piotrkowska

Najdłuższa ulica handlowa w tej części Europy jest właśnie w Łodzi. To najlepsze miejsce do wspólnych spotkań, spacerów i zabawy. Ponad sto restauracji, kawiarni, pubów tylko czeka, by je odwiedzić. Wiele z nich ukrytych jest w odrestaurowanych podwórzach, z których każde ma własny charakter.

Ulica Piotrkowska

Urząd Miasta Łodzi

Strategicznym celem Łodzi jest rozwój przemysłów kreatywnych, w tym IT. Biuro obsługi inwestora aktywnie wspiera lokalny biznes. Wspólnie organizujemy rozmaite imprezy i kampanie promujące miasto Łódź jako atrakcyjne miejsce do życia. Naszą skuteczność i zaangażowanie podkreśla zakwalifikowanie Media4U do finału konkursu TOP5 Pracodawców Łodzi.

Urząd Miasta Łodzi

Urząd Marszałkowski

Region Łódzki postawił na rozwój 5 strategicznych branż, wśród których jest IT. Aby dodatkowo napędzać rozwój lokalnych firm, urząd oferuje dotacje m.in. na szkolenia. Media4U jest beneficjentem funduszy ułatwiających rozwój kariery prowadzonych przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego. Dodatkowe szkolenia ułatwiają zachowanie przewagi konkurencyjnych i pracę nad nowymi rozwiązaniami IT. Podczas Europejskiego Forum Gospodarczego nasze oprogramowanie zakwalifikowano do finału kategorii Innowacyjność w konkursie Mocni w Biznesie.

Urząd Marszałkowski

Zielona Łódź

Po pracy z komputerem nic nie relaksuje tak, jak odpoczynek na świeżym powietrzu. Łódź doskonale się do tego nadaje. Duża ilość parków zapewnia odpoczynek dla oka, a w granicach miast znajduje się również prawdziwy las o powierzchni 1200 h. Liczba zieleni będzie tylko rosła, ponieważ Łodzi przyznano organizację wystawy Expo Horticultural w 2024.

Zielona Łódź
ss